Jak zrobić bluzy z nadrukiem

Jak zrobić bluzy z nadrukiem

Jak zrobić bluzy z nadrukiem – ubrania z nadrukiem od lat cieszą się ogromną popularnością. Klasycznym rozwiązaniem jest umieszczanie nadruków w centralnym miejscu z przodu, jednak obecnie coraz więcej osób decyduje się na noszenie bardziej oryginalnych ubrań. Mowa tutaj np. o ubraniach z nadrukami, gdzie nadruki znajdują się na rękawach lub plecach. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, dlaczego warto nosić ubrania z nadrukiem oraz odpowiadamy, jak zrobić bluzy z nadrukiem samodzielnie. 

Historia koszulek z nadrukiem 

Jak zrobić bluzy z nadrukiemKoszulki z nadrukiem mają wieloletnią historię. Początkowo nadruki na koszulkach miały na celu promować określone partie polityczne. Od jakiegoś czasu w modzie sporo się zmieniło. Obecnie ubrania z nadrukiem noszą praktycznie wszyscy. Na ubraniach są drukowane slogany, liczby, sylwetki znanych aktorów czy influencerów, zdjęcia czy nazwy klubów sportowych. Nadruki są obecnie tak popularne, że projektanci muszą się bardzo mocno starać, aby wypuścić na rynek takie kolekcje, które wpiszą się w upodobania klientów.  Co jest ważne w przypadku nadruków? Ogromnie istotne są detale. Świetnym pomysłem jest mieszanie kolorów, dzięki czemu powstaje świetnie prezentujący się kontrast. Nadruki na ubraniach mogą także rewelacyjnie podkręcać geometryczne kształty bądź zastosowaną na nich oryginalną czcionkę. Najważniejsze jest jednak to, aby dana koszulka z nadrukiem pasowała do danej osoby, która zdecydowała się ją nosić. Nadruk jest bardzo dobrym sposobem nie tylko na podkreślenie swoich własnych poglądów, ale również nawiązania rozmowy z poznaną na mieście osobą czy podzielenia się z napotkanymi ludźmi swoją pasją.

Jak duży powinien być nadruk na ubraniu? 

Jak duży powinien być nadruk na ubraniu? Tak naprawdę wszystko zależy od upodobań konkretnej osoby. Równie dobrze można zdecydować się na koszulkę z wielkim nadrukiem jak i taką, w której nadruk będzie niewielkich rozmiarów. Jeśli ktoś lubi kształtne, duże litery, wtedy najlepiej jest kupić mu ubranie ze sporą ilością nadruków. Z kolei, gdy ktoś ceni minimalizm, najlepiej jest kupić mu taką koszulkę z nadrukiem, na którym będzie tylko niewielkie logo producenta na piersi. 

Jak rozmieszczone mogą być nadruki na ubraniu? 

Każdy z nas ma w swojej garderobie minimum jedno ubranie z nadrukami. Obecnie ogromną popularnością cieszą się kurtki, koszule oraz bluzy z nadrukami na plecach lub bluzy z nadrukami w pasie lub na rękawach. Często można też spotkać się z bluzami z zadrukowanymi plecami, rękawami bądź kapturem. Bardzo oryginalnym rozwiązaniem jest wstawianie nadruków od wewnątrz – są one wówczas widoczne dopiero wtedy, gdy rozepniemy zamek lub wywiniemy kołnierz. Bardzo istotna jest także orientacja nadruków. Bardzo ciekawe są nadruki pionowe lub takie, które przybierają formę koła, kwadratu lub trójkąta. Zbliżone zasady obowiązują w przypadku spodni. Nadruki można umieścić np. na nogawkach, pod kieszeniami lub na wysokości łydki czy ściągacza. 

Bluza z oryginalnym nadrukiem – jak się za to zabrać? 

Co jednak ma zrobić osoba, która ceni sobie oryginalność i nie chce kupować tych samych ubrań co miliony innych ludzi na całym świecie. Jeżeli zależy nam na tym, aby w jakiś sposób wyróżnić się z tłumu, możemy samodzielnie stworzyć swój nadruk. Jak zrobić bluzy z nadrukiem? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Obecnie istnieje sporo wyspecjalizowanych firm, które są w stanie przygotować dla nas ubrania z wybranymi przez nas nadrukami w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. 

Jak zrobić bluzy z nadrukiem?

Jak zrobić bluzy z nadrukiem? To pytanie zadaje sobie mnóstwo osób, które cenią sobie oryginalność oraz indywidualizm. Oczywiście, można pójść do sklepu w galerii handlowej i znaleźć coś ciekawego, jednak indywidualista nie będzie chciał chodzić w bluzie, którą poza nim będzie nosiło także mnóstwo innych osób. Zatem jak zrobić bluzy z nadrukiem? To wyjątkowo proste! Wystarczy skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych firm, które stworzą dla nas wymarzoną bluzę z nadrukiem. Oddają one do dyspozycji swoich klientów specjalne kreatory. Są to narzędzia, dzięki którym każdy może stworzyć swoją wymarzoną bluzę czy T-shirt z wymyślonym przez siebie nadrukiem. Jeśli zależy nam na tym, aby wyróżnić się w tłumie, samodzielne stworzenie koszulki z nadrukiem za pomocą kreatora będzie świetnym rozwiązaniem. Kreatory do tworzenia nadruków są bardzo proste w obsłudze. Możemy za ich pomocą wybrać czcionkę, kolorystykę czy wszelkie inne interesujące nas elementy. Stworzymy w 100% własny, w pełni indywidualny projekt. Do projektów można załączać także swoje zdjęcia – któż z nas nie marzy o T-shircie z nadrukiem z własnym kotem lub psem?

Samodzielne przygotowanie nadruku

Jeżeli nie chcemy powierzać usługi wykonania koszulki z nadrukiem firmie zewnętrznej, możemy także samodzielnie przygotować nadruk. Jak zrobić bluzy z nadrukiem w domu? Do tego celu będziemy potrzebować czarną koszulkę z bawełny, kartkę papieru, kawałek tkaniny, nożyczki, farbę do tkanin i pędzel. Napis, który ma się znaleźć na nadruku, drukujemy w wysokiej rozdzielczości. Następnie malujemy za pomocą szablonu nasz nadruk. Po nałożeniu nadruku i jego wyschnięciu prasujemy koszulkę. Gotowe!