Studio tatuażu

Studio tatuażu

Wybór odpowiedniego studio tatuażu jest niezwykle istotny. Tatuaż robimy sobie na całe życie i chcemy, aby był powodem do dumy, a nie do wstydu i ukrywania go. Aby uniknąć sytuacji, w której zmuszeni będziemy do usuwanie tatuażu – wymarzonego tatuażu, „wybielania” skóry, czy innych zabiegów maskujących, warto przeczytać poniższy artykuł i zobaczyć, na co zwracać uwagę, aby wybrać mądrze i nie żałować. Na pewno należy z daleka omijać studia tatuażu mieszczące się w domach, w niepewnych lokalizacjach, w miejscach, gdzie jest brudno.

Jeżeli ktoś wykonuje tatuaż nielegalnie, w swoim mieszkaniu, od razu powinien zaprzestać swojej działalności, aby nie robić nikomu krzywdy. Współczesne studia tatuażu https://www.luckyseven.pl/, jeżeli są profesjonalne, naprawdę potrafią zachwycić. Pracują w nich artyści, dla których robienie tatuaży jest prawdziwą sztuką. Chcąc mieć dziarę, na którą z podziwem będziemy patrzeć do końca życia, warto wybrać się właśnie w takie miejsce. Jak wybrać studio tatuażu, które z chęcią będziemy odwiedzać częściej oraz polecać je innym?

Tatuaże Warszawa
Tatuaże Warszawa – luckyseven.pl

Przede wszystkim chcąc zrobić sobie pierwszy tatuaż, powinniśmy dowiedzieć się istotnych rzeczy, z zakresu tej sztuki. Nie działajmy pochopnie i uzbroimy się w cierpliwość, a na pewno nie będziemy żałować. Przede wszystkich do dobrych studiów tatuażu, kolejki są naprawdę długie. Czas oczekiwania na zrobienie wymarzonego wzoru może wynosić nawet dwa, czy trzy lata. Rekordziści czekali nawet po kilka lat. Nie ma się co dziwić, w końcu do prawdziwych artystów ustawiają się kolejki tak jak i do fachowców z innych branż. Jeżeli ktoś proponuje nam zrobienie tatuażu w niedługim czasie, z pewnością powinno dać nam to do myślenia. Taki salon warto prześwietlić ze szczególną ostrożnością. Jeżeli myślimy o tatuażu, warto zacząć szukać miejsca na jego zrobienie wcześniej. Dobre studio tatuażu to oczywiście też wyższa cena.

Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym, jak rozlicza się pracę tatuażysty, to klient płaci mu albo za sesję całodzienną (z reguły od tysiąca złotych w górę), albo za konkretny projekt (dotyczy małych, mniej skomplikowanych wzorów – tutaj ceny zaczynają się od stu pięćdziesięciu złotych za wzór). Cena jest kolejną rzeczą, która informuje nas o tym, czy w danym miejscu warto zrobić dziarę. Im niższe ceny, tym oczywiście niższa jakość, często gorsze warunki i mniej doświadczony tatuator. Ponieważ tatuaż robimy sobie na całe życie, nie warto na nim oszczędzać. Jeżeli w danym momencie nie mamy pieniędzy na tatuaż, nie warto szukać jak najtańszego miejsca na jego zrobienie, gdyż może to się skończyć koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów, na przykład za jego usuniecie. Tatuaż nie jest rzeczą, na której powinniśmy oszczędzać. Cena wymarzonego tatuażu to nie tylko umiejętności tatuatora i jego czas, ale także materiały, których używa do pracy, czyli tusz, narzędzia, czy takie rzeczy jak wynajem pomieszczenia na studio czy opłaty za wodę i prąd.

Chcąc wybrać idealne studio tatuażu, warto zaznajomić się z pracami danego artysty. Jeżeli jest on osobą profesjonalną, z pewnością jego portfolio uda nam się znaleźć w internecie. Tutaj także należy zachować ostrożność, gdyż wielokrotnie zdarzało się, że pseudo-artyści ulepszali swoje projekty za pomocą różnego rodzaju programów graficznych. Ceniący się tatuator w dobrym studio tatuażu, nie wykonuje swojej pracy mechanicznie. Potrafi stworzyć tatuaż z wizji klienta, nie karząc mu przynosić gotowych wzorów. Ponieważ tatuaże często są czymś sentymentalnym, warto poświecić chwilę na to, aby był on wyjątkowy. Z pewnością nie będziemy zadowoleni, gdy na ulicy spotkamy osobę z taką samą dziarą, która wyszła spod jednej ręki.

Rozmawiając o dobrych studiach tatuażu, warto powiedzieć także, do jakiego studia nigdy nie powinniśmy się udać. Przede wszystkim nie idźmy do osoby, której prace nam się nie podobają. Każdy tatuator ma swój idealny styl, który ciężko jest zmienić. Jeżeli studio, do którego chcemy się udać, ma negatywne opinie, także warto jest się kilka razy zastanowić. Poszukiwaniu opinii o danym miejscu służą fora internetowe, strony, grupy na portalach społecznościowych, zrzeszające fanów tatuażu. Jeżeli która z osób na forum została pokrzywdzona przez studio tatuażu, z pewnością nie omieszka nam o tym powiedzieć.

Dobry salon tatuażu https://www.istudio.com.pl/studio-tatuazu/ jest wyposażony w nowoczesne i profesjonalne narzędzia do pracy. Jeżeli w salonie, do którego chcemy się udać, są stare narzędzie, powinniśmy od razu go sobie odpuścić. Obowiązkiem tatuatora jest także sterylizacja narzędzi przy kliencie, używanie zawsze nowych rękawiczek, otwieranie przy nim igieł. Higiena w studiu tatuażu jest absolutną podstawą, gdyż nasze bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze. Ponadto, wybierając się do kosmetyczki, lekarza czy fryzjera, także na to zwracamy uwagę. Reasumując, szukając idealnego studia tatuażu, powinniśmy skupić się na: profesjonalizmie, cenie, wzorze, stylu oraz higienie miejsca, do którego chcemy się udać. Poświećmy na to trochę czasu i pracy, a z pewnością będziemy zadowoleni z efektu.

Lucky Seven studio tatuażu
Chmielna 13,
00-021 Warszawa
500 777 777
www.luckyseven.pl