Ultralekki tablet Samsung Galaxy Tab S5e

Ultralekki tablet Samsung Galaxy Tab S5e

Ultralekki tablet Samsung Galaxy Tab S5e – pierwszą rzeczą, która wyróżnia tablet Samsung Galaxy Tab S5e Wifi w pięknym złotym kolorze jest bardzo cienka obudowa, grubość to tylko 5,5 mm, waga to 400 gramów. Można go nazwać lekkim i wygodnym, ponieważ ręce nie męczą się trzymaniem tabletu nawet podczas oglądania kilku odcinków filmu. Należy pamiętać, że wkładki antenowe są widoczne na tylnej powierzchni, są rozmieszczone bliżej krawędzi tabletu. Wyświetlacz ma wąskie ramki, ale sama ich obecność jest plusem, w tablecie można przypadkowo nacisnąć ekran, jeśli ramki są minimalne lub zupełnie ich nie ma.

Ultralekki tablet Samsung Galaxy Tab S5e dla maksymalnej mobilności

Ultralekki tablet Samsung Galaxy Tab S5e

Prostota konstrukcji to wygoda i łatwość użytkowania. Jest tak lekki, że można go wszędzie nosić ze sobą. Użytkownik może się przyjemnie zrelaksować oglądając filmy lub sterować urządzeniami domowymi. Jest to doskonały projekt, który pasuje do stylu życia każdej osoby. Galaxy Tab S5e ma wyrafinowaną metalową obudowę dostępną w eleganckim złotym kolorze. Rozwiązanie Samsung DeX w Galaxy Tab S5e otwiera niesamowite możliwości wygodnej pracy w domu. Obudowa z klawiaturą przekształca tablet w prawdziwy komputer, umożliwiając wielozadaniowość z wieloma aplikacjami lub dokumentami.

Google Duo w tablecie Samsung Galaxy

Galaxy Tab S5e z obsługą Google Duo pomaga pozostać blisko tych, którzy są daleko. Niezależnie od tego, czy są to radosne chwile z bliskimi, zabawne spotkania z przyjaciółmi, czy po prostu rozmowa z rodziną. Dzięki funkcji Family Sharing na Galaxy Tab S5e można, udostępniać im zdjęcia, przypomnienia, wiadomości i nie tylko. Teraz użytkownik jest o krok bliżej swojej rodziny i przyjaciół.

Ekran wyświetla tylko to, czego użytkownik potrzebuje

Wystarczy umieścić to, co chce się zobaczyć na ekranie. One UI dla Galaxy Tab S5e minimalizuje nieporządek na ekranie, dostarczając najbardziej odpowiednią zawartość. Wystarczy dotknąć ekranu i po kolei wybrać, co chce się obejrzeć i przeczytać. Uzyska się więcej wrażeń z treściami, które lubi się oglądać. Galaxy Tab S5e jest wyposażony w wyrazisty 10,5-calowy wyświetlacz Super Amoled o doskonałej wydajności kolorów i zoptymalizowanych poziomach jasności.

Teraz można w pełni zanurzyć się w oglądaniu ulubionych filmów lub seriali telewizyjnych. Zauważalna jest doskonała jakość wykonania tabletu Samsung Galaxy Tab S5e dzięki wykorzystaniu doskonałych materiały, dobrej ergonomii. Parametry techniczne ekranu to: 1600×2560 pikseli, gęstość pikseli 287 ppi, proporcje 16:10. To doskonały wyświetlacz, po prostu najlepszy w swojej klasie, nie ma bezpośrednich konkurentów. Adaptacyjna jasność, temperatura barwowa i inne ustawienia pozwalają wybrać sposób wyświetlania kolorów na ekranie.

Dźwięk wysokiej jakości – Samsung Galaxy Tab S5e Wifi

Cztery głośniki AKG umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki ze Spotify z dźwiękiem wysokiej jakości. Technologia Dolby Atmos tworzy dźwięk przestrzenny 3D i wciągające wrażenia na ekranie. Dźwięk, który wydaje tablet jest bardzo głośny i w większości sytuacji nie należy go podkręcać do maksimum, jak w innych urządzeniach, ale o około 65-70%.

Wydajność tabletu Samsung Galaxy

Tablet jest zbudowany na 8-rdzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 670 (2×2,0 GHz Kryo 360 Gold & 6 x1,7 GHz Kryo 360 Silver), z układem graficznym Adreno 615. Jest to procesor średniej klasy, ale to wystarcza do większości operacji. Ilość pamięci RAM – 4 GB, wbudowanej – 64 GB, można zainstalować karty pamięci do 1 TB. Nie ma spowolnień w menu i interfejsie, także podczas pracy z ciężkimi aplikacjami. Tablet Samsung Galaxy Tab S5e został zaprojektowany z możliwością rozbudowy pamięci. Teraz można zapewnić optymalne działanie tabletu podczas grania lub przesyłania strumieniowego treści online.

Złącze USB typu C w tablecie Samsung Galaxy Tab S5e

Na dole znajduje się złącze USB typu C, mikrofon po przeciwnej stronie i drugi z boku. Jest też sparowany klawisz regulacji głośności, a także przycisk włączania / wyłączania, wpisany jest również czytnik linii papilarnych. Ponieważ przycisk z sensorem jest zagłębiony w korpusie, nie ma przypadkowych naciśnięć.

Tryb DeX w S5e w Samsung Galaxy

Nie ma znaczenia, czy użytkownik ma kabel HDMI czy obudowę na klawiaturę, nadal może bezpośrednio podłączyć bezprzewodową klawiaturę, mysz do tabletu i włączyć tryb DeX. W rzeczywistości jest to użycie tabletu z interfejsem DeX, który jest jak najbliżej komputera i pozwala na wygodną pracę w różnych oknach, rodzaj trybu pracy.

Tablet posiada akumulator o pojemności 7040 mAh, który wspiera szybkie ładowanie. Pełne ładowanie od podstaw trwa około 3 godzin. Żywotność baterii jest mocną stroną tabletu. Jeśli włączy się wideo przy maksymalnej jasności i głośności, można uzyskać, co najmniej 14 godzin oglądania. W rzeczywistości tablet Samsung Galaxy Tab S5e działa bardzo długo, dzięki doskonałemu ekranowi i procesorowi.

Niezawodny system bezpieczeństwa danych

Dostęp jest gwarantowany tylko dla użytkownika. Galaxy Tab S5e jest wyposażony w rozpoznawanie twarzy, dzięki czemu tylko on ma dostęp do swoich treści. Ponadto dzięki skanerowi linii papilarnych można uniknąć używania długich haseł, jeśli potrzebuje pilnie odblokować tablet.