Zabierz telefon wszędzie, gdzie chcesz – najlepsze uchwyty do smartfona

Zabierz telefon wszędzie, gdzie chcesz – najlepsze uchwyty do smartfona

Zabierz telefon wszędzie, gdzie chcesz – najlepsze uchwyty do smartfona – będąc posiadaczem telefonu komórkowego liczysz się z tym, że będzie on z tobą podróżował. Większość osób, które przemieszczają się autem zna to uczucie, kiedy nie masz możliwości przytwierdzenia komórki, umieszczenia jej w jednym, bezpiecznym z punktu widzenia prowadzenia auta miejscu i prowadzenia rozmów w sposób nieutrudniony. Dobry uchwyt pomaga w korzystaniu z nawigacji, prowadzeniu rozmów oraz innych czynnościach, bez których nie obędziesz się w podróży. Sprawdź, co przemawia za konkretnymi modelami i które uchwyty do telefonu są najlepsze.

Bezpieczeństwo przede wszystkim, czyli dlaczego musisz posiadać uchwyt do telefonu

Uchwyty występują na rynku w mnóstwie odsłon. Dzięki temu, że można je dostać w tak wielu konfiguracjach i są dostosowane do mnóstwa różnych rodzajów smartfonów każdy klient może znaleźć odpowiadający mu uchwyt. Samochód jest dla wielu z nas drugim domem – jeśli tak jest w twoim przypadku, to warto zainwestować w taki sprzęt, który z pewnością nie zawiedzie.

Warto tak usytuować uchwyt, żeby był umieszczony w pobliżu deski rozdzielczej. Nie instaluj go bezpośrednio przed sobą, ponieważ nie jest to pozycja bezpieczna. Najlepszym miejscem na zainstalowanie uchwytu na telefon będzie lewy słupek. Jeśli chcesz go przesunąć na prawo możesz to zrobić, jednak większość osób korzystających ze sprzętu preferuje stronę lewą. Uchwyty do telefonów można też montować na kratkach wentylacyjnych: niektóre modele są tak przemyślane, żeby ich instalacja nie musiała się wiązać z żadnymi problemami. Warto pamiętać, że to, jaki uchwyt wybierzesz będzie miało znaczenie w dłuższych podróżach.

Najlepsze uchwyty na telefon – modele, które warto znać

Uchwyt do telefonu Nokia CR-123

Akcesoria firmy Nokia są znane i lubiane przez klientów z Polski. Niegdyś firma była gigantem, którego produkty rządziły na rynku, jednak po upowszechnieniu smartfonów marka przestała się liczyć tak jak kiedyś. Okazuje się jednak, że ich akcesoria są wciąż doskonale zaprojektowane – w tym uchwyty do smartfonów, które z łatwością zamontujesz w samochodzie. Klasyczny uchwyt, który tu omawiamy jest niedrogi i trwały, a także pasuje niemal do każdego telefonu komórkowego. Maksymalna grubość urządzenia, który będziesz mógł umieścić w uchwycie wynosi 16 mm oraz do 200 gramów. Uchwyt jest stabilny – jeśli go kupisz masz pewność, że korzystanie z telefonu podczas jazdy po wyboistych drogach nie będzie utrudnione. Zamontujesz go za pomocą przyssawki, która mocno trzyma uchwyt w miejscu. Same plusy!

Uchwyt na telefon Belkin F7U017BT

Belkin to firma, która produkuje doskonałe akcesoria do telefonów i się w tym specjalizuje. Uchwyt produkowany przez firmę pozwala na zamontowanie naszego urządzenia na kratce wentylacyjnej. Sprzęt do 5,5 cala wielkości ekranu może być utrzymany bez problemu dzięki temu, że uchwyt jest rozszerzany. Szeroki zakres smartfonów, które można umieścić (nawet bez zdejmowania etui) przemawia za zakupem tego konkretnego modelu. Stabilny chwyt powoduje, że telefon nie wyślizgnie się z uchwytu i będziesz mógł bez żadnego problemu korzystać z telefonu.

Uchwyt na telefon TechniSat Smartgrip

Uchwyt TechniSat jest montowany za pomocą przyssawki na szybie pojazdu. Dzięki systemowi redukcji drgań możesz z niego korzystać podczas długich, trudnych tras, a twoje urządzenie mobilne nie ucierpi. Trwała przyssawka, za pomocą której montujesz uchwyt ma też regulację, która pomaga ustawić kąt nachylenia urządzenia wobec kierowcy. We wnętrzu uchwytu jest materiał, który niweluje możliwość wysunięcia się aparatu. Ten doskonały sprzęt nadaje się obecnie do większości aparatów. Ramię, na którym trzyma się uchwyt ma aż 21 cm – oznacza to, że jego dostosowanie do pozycji kierowcy będzie takie, aby nie zasłaniało pola widzenia prowadzącego pojazd. Mocowanie smartfona jest bardzo wygodne i zapewnia komfort w trakcie obsługiwania telefonu.

Ceny najlepszych uchwytów do telefonów

Zabierz telefon wszędzie, gdzie chcesz – najlepsze uchwyty do smartfonaPrzekrój cenowy sprzętu dla osób, które poszukują świetnych akcesoriów do telefonu jest bardzo szeroki. Od kilkunastu złotych za średniej jakości sprzęt, do ok. 100-200 zł za dobry, profesjonalny sprzęt, który będzie nam służył latami. Podczas zakupu uchwytu zwróćmy uwagę na wymiary naszego telefonu, a także na to, czy uchwyt jest uniwersalny – podczas zmiany smartfona nie będziemy musieli martwić się o kolejny zakup, który może okazać się zupełnie niepotrzebny. Warto sprawdzić, czy nasz nowy zakup ma przyssawkę, która będzie działała nawet po zabrudzeniu. Dobrym pomysłem dla osób lubiących długie podróże jest uchwyt z systemem redukującym drgania, które mogą niestety uszkodzić nawet najbardziej wytrzymały telefon. Do uchwytu dopasujemy odpowiednie etui – nie każde będzie się nadawało do użytku, zwłaszcza jeśli jest wzmacniane na bokach i wykonane z grubego materiału. Możesz też zdecydować się na model z wysięgnikiem – to doskonały pomysł, jeśli telefon podczas podróży służy ci do czegoś więcej niż jedynie nawigacja.